Obchody 10-lecia wspólnego sukcesu

wtorek, 18 czerwca 2013 | 14:28

Labels:

Dziesięć lat temu uruchomiliśmy AdSense, aby pomóc wydawcom zarabiać poprzez umieszczenie odpowiednich reklam na ich stronach internetowych. Pamiętam emocje i oczekiwania towarzyszące dniu, w którym AdSense został uruchomiony po raz pierwszy. Nasz mały zespół stłoczył się w ciasnym pokoju konferencyjnym i od razu zobaczyliśmy, że wydawcy byli tak samo podekscytowani AdSense jak my.

Minęło dziesięć lat i AdSense stał się podstawowym elementem programu reklamowego Google. Społeczność AdSense wzrosła do ponad dwóch milionów wydawców i tylko w ubiegłym roku wydawcy zarobili w AdSense ponad 7 miliardów dolarów. AdSense to społeczność, która rozwija się dzięki wszystkim twórcom treści, z którymi mamy zaszczyt współpracować. Niezależnie od tego, czy jesteś z nami od dziesięciu lat, czy od dziesięciu dni, przyjmij nasze gorące podziękowania.

Twoje historie mobilizują nas, by pracować nad nieustannym rozwojem AdSense. Teraz, kiedy obchodzimy jubileusz, szczególnie inspirujące są historie partnerów, którzy są z nami od samego początku. Na przykład emerytki z Nowej Zelandii, której udało się zrealizować marzenie i zaczęła pisać o swoim ogrodzie albo eksperta wsparcia technicznego z Kolorado, który może spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi, czy recenzenta lunaparków, który wysyła swoich pracowników, aby testowali kolejki w parkach rozrywki na całym świecie - wszystko to dzięki pieniądzom zarobionym w AdSense.

W ramach świętowania naszego 10-lecia, mamy nadzieję, że przyłączysz się do naszego nadawanego na żywo Hangoutu już dzisiaj o godzinie 19 na stronie + AdSense. Spodziewam się, że dołączy do nas kilku naszych partnerów, którzy podzielą się historiami z początków AdSense, porozmawiają o tym, jak od tego czasu rozwinął się nasz program, i omówią prognozy na przyszłość dla wydawców i reklamy online. A jeśli szukasz jeszcze innych okazji do świętowania naszego jubileuszu, w każdej chwili możesz odwiedzić stronę na 10-lecie AdSense.

Jeszcze raz dziękujemy całej społeczności AdSense. Mamy nadzieję na owocną współpracę z Wami jeszcze przez wiele lat.

0 Komentarze: