Przedstawiamy Wyzwanie na 10-lecie AdSense

poniedziałek, 17 czerwca 2013 | 18:19

Labels: ,

Z okazji zbliżającej się dziesiątej rocznicy uruchomienia AdSense przygotowaliśmy specjalne bezpłatne szkolenie, dzięki któremu w ciągu dziesięciu tygodni zostaniesz ekspertem AdSense i dowiesz się, jak zwiększyć przychody swojej firmy. 25 czerwca rozpoczniemy publikację nowej serii szkoleń z cyklu „Rozwijaj się z Google dla wydawców”, zatytułowanej „Wyzwanie na 10-lecie AdSense”. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału (szkolenia tylko w języku angielskim)!

Na czym polega Wyzwanie na 10-lecie AdSense?
W ciągu dziesięciu tygodni poznasz informacje i narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć Twoją firmę w internecie i w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje program AdSense. W kolejnych odcinkach tej serii omówimy wiele tematów i podpowiemy, jak zwiększyć przychody, odkryć nowe informacje w raportach i skonfigurować eksperymenty pozwalające określić najskuteczniejszy układ witryny. Poznasz także członków społeczności AdSense, w tym specjalistów ds. optymalizacji i doświadczonych wydawców. Oprócz tego co tydzień możesz porozmawiać z nami bezpośrednio w Google+, by uzyskać odpowiedzi na pytania związane z tematem danego tygodnia.

Pod koniec każdego tygodnia możesz wypełnić krótką ankietę, by poinformować nas o swoich postępach. Jeśli wypełnisz wszystkie dziesięć ankiet, Twoje nazwisko może pojawić się na naszej stronie Google+ z informacją o ukończeniu szkolenia. Możesz też otrzymać od nas T-shirt z limitowanej edycji AdSense 10.*

Kiedy zacznie się szkolenie i jakie tematy będzie obejmować?
Szkolenie Wyzwanie na 10-lecie AdSense będzie trwało od 25 czerwca do 30 sierpnia. Omówimy szeroki zakres tematów związanych z odniesieniem sukcesu w AdSense. Zapoznaj się z poniższym harmonogramem i dodaj go do swojego kalendarza Google.

  • 1 tydzień, 25.06-1.07 – Witamy na szkoleniu Wyzwanie na 10-lecie AdSense 
  • 2 tydzień, 2.07-8.07 – Analiza raportów skuteczności 
  • 3 tydzień, 9.07-15.07 – Opcje optymalizacji 
  • 4 tydzień, 16.07-22.07 – Lepsze decyzje dzięki Google Analytics – część 1 
  • 5 tydzień, 23.07-29.07 – Lepsze decyzje dzięki Google Analytics – część 2 
  • 6 tydzień, 30.07-5.08 – Wrażenia użytkowników: poznaj swoich użytkowników 
  • 7 tydzień, 6.08-12.08 – Wrażenia użytkowników: jak zainteresować użytkowników? 
  • 8 tydzień, 13.08-19.08 – Wrażenia użytkowników: co się sprawdza najlepiej? 
  • 9 tydzień, 20.08-26.08 – Gorący temat: reklama mobilna 
  • 10 tydzień, 27.08-2.09 – Rozwijaj firmę i przyciągaj użytkowników dzięki Google+

Tutaj możesz się zarejestrować.

Do 25 czerwca będziemy publikować kolejne informacje o tych szkoleniach na forum społeczności „Rozwijaj się z Google dla wydawców” w Google+. Dołącz do nas, by mieć stały dostęp do aktualnych informacji.

Do zobaczenia na szkoleniu!

* T-shirty są dostępne tylko dla uczestników szkolenia Wyzwanie na 10-lecie AdSense z Francji, Niemiec, Ameryki Północnej oraz rejonu Azji i Pacyfiku.

1 Komentarze:

playmobile pisze...

Świetny pomysł, chętnie wezmę udział w takim szkoleniu. Bardzo mnie jednak razi błąd zarówno w tytule postu jak i tytule konkursu, polecam artykuł o tym jak pisze się liczebniki porządkowe w języku polskim http://goo.gl/k2eiJ