Uzyskaj szybki dostęp do właściwych informacji dzięki nowej stronie głównej AdSense

środa, 20 listopada 2013 | 17:40

Labels: ,

Strona główna to pierwszy ekran jaki widzisz po zalogowaniu się na konto AdSense i ważne źródło informacji o skuteczności Twojej witryny. Wiemy, że musi zapewniać Ci dostęp do najbardziej istotnych i przydatnych informacji. Dlatego po wysłuchaniu i przeanalizowaniu opinii naszych wydawców z przyjemnością przedstawiamy nowo zaprojektowaną stronę główną.

Niektórzy wydawcy sygnalizowali nam, że chcą uzyskać od Google więcej wskazówek, jak zwiększyć przychody, podczas gdy innym wydawcom, którzy logują się na swoje konta kilka razy dziennie, zależy na tym, by mieć szybki dostęp do konkretnych danych o skuteczności. Nowa strona główna daje lepszy dostęp do danych i zaleceń, które nie tylko pomogą Ci zwiększyć przychody, ale także poprawić wrażenia użytkowników odwiedzających Twoją witrynę. W nowym układzie wyróżniliśmy też kluczowe informacje, a także wskazówki, jakie natychmiastowe działania warto podjąć na koncie.

Oto kilka najważniejszych ulepszeń:

  • Nowy panel statystyk po prawej stronie zawiera spersonalizowane zalecenia przygotowane przez nas dla Twojego konta – takie jak możliwości generowania przychodów czy wskazówki, jak poprawić wrażenia użytkowników – które możesz błyskawicznie wprowadzić w życie. 
  • Kluczowe informacje o koncie z danego dnia są łatwo dostępne. Dodaliśmy też do nich dane porównawcze, w tym m.in. zestawienie dotychczasowych zarobków w danym miesiącu z zarobkami za analogiczny okres w miesiącu poprzednim. 
  • Nowa sekcja „Skuteczność – dziś” zapewnia szybki dostęp do bardziej szczegółowych informacji, takich jak raporty krajów i platform, bez konieczności wykonywania dodatkowych kliknięć. 
  • Tablica informacyjna wciąż stanowi ważny element strony głównej i przedstawia podsumowanie danych porównawczych o skuteczności Twojej witryny w odniesieniu do witryn innych wydawców AdSense.
Wypróbuj nową stronę główną bezpośrednio na koncie. W razie potrzeby możesz wrócić do starego układu strony. Czytaj też regularnie nasze posty, by dowiadywać się o kolejnych ulepszeniach na koncie, nad którymi obecnie pracujemy.

0 Komentarze: