Nowa polityka w zakresie zgody użytkownika

poniedziałek, 27 lipca 2015 | 14:40

Wprowadziliśmy nową politykę w zakresie zgody użytkownika, zgodnie z którą wydawcy witryn odwiedzanych przez użytkowników z Unii Europejskiej muszą pytać o zgodę na wykorzystywanie ich danych.

Dlaczego to robimy?

O wprowadzenie zmian w zakresie obecnych praktyk uzyskiwania zgody od użytkowników końcowych wnioskowały organa Unii Europejskiej odpowiedzialne za ochronę danych. Przepisy o ochronie prywatności zawsze były dla Google sprawą priorytetową, dlatego zgodziliśmy się na wprowadzenie zmian, które będą miały wpływ na nasze usługi i naszych partnerów.

Co trzeba zrobić?

Jeśli Twoje witryny są odwiedzane przez użytkowników z dowolnego kraju Unii Europejskiej, musisz dostosować je do polityki UE w zakresie zgody użytkownika. Zalecamy już teraz zabrać się za przygotowanie zgodnego z nią mechanizmu uzyskiwania zgody od użytkowników.

Aby dowiedzieć się, jak wdrożyć mechanizm uzyskiwania zgody od użytkowników, zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami w Centrum pomocy i odwiedź witrynę Cookie Choices, poświęconą przestrzeganiu nowej polityki.

Opublikowane przez: Jason Woloz, Policy Program Manager

2 Komentarze:

Ads Sara pisze...

http://i-love-advertising.blogspot.com/
Adsense ... Très important: ceux qui n'ont pas été accepté par AdSense.votre solution ici http://i-love-advertising.blogspot.com/2015/12/adsense-tres-important-ceux-qui-nont.html

Suseela Susiee pisze...

All are saying the same thing repeatedly, but in your blog I had a chance to get some useful and unique information, I love your writing style very much, I would like to suggest your blog in my dude circle, so keep on updates.

SEO Company in Chennai